statut | sołtysi: VI | VII

Dane osobowe sołtysa, o ile ściśle wiążą się z pełnioną przez sołtysa rolą publiczną
i nie wkraczają w jego prywatność, podlegają ograniczonej ochronie prawnej. Więcej »

VII kadencja: 2015 - 2019

                   foto                                   sołtys/kontakt                         rada sołecka

 

Sołectwo ANIELEW
 
Piotr Michalski
Anielew 17
63 2480-226

Adam Chmielewski
Agnieszka Krysztofik
Barbara Kubsik
Michał Pałasz
 

 
 
Sołectwo BARCE

 

Katarzyna Mikorska
Barce 14
606 352 718

Wojciech Szurgot
Danuta Hruszowiec
Andrzej Cichy
Ewelina Biernat
Józef Tretyn
 

 
 
Sołectwo BILCZEW

 

Ewelina Szurgot
Bilczew 7
723 930 520

Joanna Grzelak
Karolina Frochlich
Piotr Pomernacki
 

 
 
Sołectwo BORKI

 

Ewelina Mielcarek
Borki 13
693 355 673

Piotr Janicki
Jacek Kąkolewski
Sławomir Cieślak
Stanisław Dąbrowski
Andrzej Rogowski
 

 
 
Sołectwo BRZÓZKI

 

Marianna Rubczewska
Chmielnik 6
607 082 400

Jan Piguła
Maria Michalska
Lesław Mikołajczyk
Agnieszka Florkowska
Jan Łykowski
 

 
 
Sołectwo DĘBICZ

 

Katarzyna Krotoszyńska
Podbór 10
697 137 655
 

Iwona Kałużyńska
Paweł Rusin
Piotr Biernat
Justyna Licheniak
 

Janusz Cichocki
Sołectwo DRĄŻEK

Janusz Cichocki
Drążek 36
695.924.408

Bożena Adamczyk
Renata Maciejewska
Beata Szczygieł
 

Marian Wieczorek
Sołectwo GRĄBLIN

 

Marian Wieczorek
Grąblin 48
63 248.01.49

Henryk Dybała
Krystian Kantarowski
Wanda Kraska
Beata Krzyżak
Krzysztof Kusiak
 

Wiesława Krawiec
 
Sołectwo HELENÓW DRUGI

 

Wiesława Krawiec
Helenów Drugi 13a
63 270.74.14
 
 
Elżbieta Bryl
Bożena Kozłowska
Ewa Młodzińska
Lidia Soszyńska
Maria Tomalak
 
 
Sołectwo HELENÓW PIERWSZY

 

Andżelika Kamińska
Helenów Pierwszy 57
505 431 355

Andrzej Bryl
Katarzyna Modrzejewska
Mariusz Pankowski
Andrzej Rusin
Justyna Szczepaniak
 

Jerzy Smolarek
Sołectwo IZABELIN

 

Jerzy Smolarek
Izabelin 36
63 247.08.29
 

Marek Kantarowski
Ryszard Lazarek
Jan Pawlaczyk
Mariusz Smolarek
Karol Wróbel
 

Iwona Kozłowska
Sołectwo JABŁKÓW

 

Iwona Kozłowska
Jabłków 14
63 247.06.17
 

Krzysztof Antas
Jan Bąk
Agnieszka Szychowska
Beata Chelińska
 

 
Sołectwo KONSTANTYNÓW

 

Grażyna Tęgos
Konstantynów 13
783 601 211

Agnieszka Rusin
Arleta Gajda
Stanisław Krych
 

Halina Rogowska
Sołectwo KRAMSK

 

Halina Rogowska
Kramsk ul. Słoneczna 18
63 247.01.36
 

Piotr Ciesielski
Sabina Augustyniak
Eugeniusz Budziński
Mirosława Chelińska
Wojciech Wróbel
Jan Gwoździkiewicz
 

Maria Mikorska
Sołectwo KRAMSK-ŁAZY

 

Maria Mikorska
Kramsk-Łazy 29
63 247.03.75

Radosław Kubsik
Daniel Wróbel
Iwona Grabowska
Jadwiga Ciesielska
 

 
Sołectwo KRAMSK-ŁĘGI

 

Tomasz Starosta
Kramsk-Łęgi 20
 691 293 804

Sławomir Kreczmer
Sławomir Rombel
Zenon Skoczylas
Małgorzata Milczarek
 

Irena Frochlich
Sołectwo KRAMSK-POLE

 

Irena Frochlich
Kramsk-Pole 12
63 247.03.34

Piotr Hodlik
Irena Goińska
Edyta Baniecka
Agnieszka Rusin
Zbigniew Żabierek
Piotr Krenc
 

 
Sołectwo KSAWERÓW
Marlena Klimczak
Pogorzałki 14
607 417 120

Waldemar Dawid
Agnieszka Siwińska
Tomasz Andrzejewski
 

Bogumił Leszczak
Sołectwo LICHNOWO

 

Bogumił Leszczak
Górka 1a
63 247.03.71
 
Jarosław Szymczak
Adam Kołodziejczak
Marian Żabierek
Józef Andrzejewski
 
Tadeusz Żabierek
Sołectwo MILIN

 

Tadeusz Żabierek
Osowce 18
63 247.04.37

Marek Szabelski
Józef Lazarek
Izabela Dąbrowska
Elżbieta Kubsik
Agnieszka Rubczewska
Maria Szabelska
 

Jerzy Modelski
 
Sołectwo PATRZYKÓW

 

Jerzy Modelski
Patrzyków 32
63 247.99.01

Robert Jaworski
Bogumił Rybicki
Czesław Kamiński
Rafał Grzechowski
Bożena Marszewska
 

Anna Konwerska
Sołectwo PĄCHÓW

 

Anna Konwerska
Pąchów 11
605.085.466

Stanisława Chojnacka
Kamil Baranowski
Patryk Kotkowski
 

Aneta Plecka
Sołectwo PODGÓR

 

Aneta Plecka
Podgór 35
607.643.976
anetaplecka@wp.pl

Bogumił Grochociński
Ewa Przybysz
Daniela Chatłas
Monika Ślugaj
 

Tomasz Pecelerowicz - sołectwo Rudzica
 
Sołectwo RUDZICA

 

Tomasz Pecelerowicz
ul. Parcelowa 25, Rudzica
607 106 393

Marcin Guźniczak
Daniela Śledź
Halina Karmowska
Aleksandra Nowak
Andrzej Karmowski
 

Sołectwo RYSINY

 

Katarzyna Grzelak
Rysiny 2
668 511 650

Stanisław Grzelak
Patryk Zawadzki
 

Maria Adamczyk
Sołectwo ŚWIĘCIEC

 

Maria Adamczyk
Święciec 21
691.076.330

Roman Antecki
Waldemar Smolarz
Andrzej Gwóźdź
Maria Walczak
 

Agata Kołodziejczak
Sołectwo ŚWIĘTE

 

Agata Kołodziejczak
 Święte 53
63 247.05.68
aga330@poczta.onet.eu

Anna Dymitraszewska
Marek Jankowski
Renata Czajkowska
Denisa Staszak
 

Arleta Buciak
Sołectwo WIELANY

 

Arleta Buciak
Wielany 21
63 247.07.85
 

Krystyna Przybysz
Joanna Szafrańska
Jadwiga Kołodziejczak
Magdalena Domańska
 

 
Sołectwo WOLA PODŁĘŻNA

 

Antoni Sobczak
ul. Centralna 83a, Wola Podłężna
504 932 177

Józef Mirkiewicz
Renata Olszewska
Anna Białecka

 
Sołectwo WYSOKIE

 

Franciszek Kreczmer
Wysokie 50
63 247.93.94
 

Jolanta Mikołajczyk
Robert Dąbrowski
Piotr Wałowski
Marcin Tomaszewski
Beata Pawlak
 

* W przypadku zmiany danych adresowych bądź numerów telefonów prosimy o informację na adres michalak@gminakramsk.pl bądź telefonicznie 502.65.00.15. Aktualizacja danych: 15.07.2017

 
Nieodpłatnie i bez zgody można rozpowszechniać wizerunek "osoby publicznej", jeśli wizerunek został utrwalony w związku z pełnieniem przez tę osobę jej roli publicznej (art. 81 ust. 2 pkt 1 pr.aut.)

Ustawowe zezwolenie na rozpowszechnianie zdjęć twarzy osoby publicznej nie stoi w sprzeczności z zasadą ochrony dóbr osobistych, do których zalicza się m.in. właśnie wizerunek (art. 23 kc).